close
map-image
נמצאו 0 חדרים באזור שלך!
חם באתר חדרים חדשים
חדרי אירוח בדרום
חדרי אירוח בדרום לבילוי משפחתי חופשה לכל המשפחה
כל משפחה זקוקה לזמן איכות, זמן של בילוי משפחתי הרחק מחיי היום יום והמירוץ הבלתי פוסק. במיוחד כעת, כאשר מגיע החופש הגדול ויש צורך גם במציאת פעילויות או סידור לילדים, כמה ימים של התנתקות מלאה יעשו טוב לכל בני הבית. אין ספק שאזור הצפון הירוק יחסית גם בקיץ הוא אזור נפלא להעביר בו כמה ימים של חופשה, אך בדרום מתקבלת תחושה שונה. המדבר הוא עוצמתי ומשפיע גם על הילדים התזזיתיים ביותר וגם על ההורים העסוקים והטרודים ביותר. הנוף הסלעי ומלא המרחבים מיטיב עם כולם. ניתן לבחור האם מעוניינים לחוות את המדבר במלוא עוצמתו או להתארח באזור ירוק יותר כי גם בדרום ישנם גוונים. חדרי אירוח בדרום פזורים על פני הנגב והערבה מצפון ועד בואכה אילת. רק לבחור את הסגנון והאזור המתאימים לכם.
חדרי אירוח בדרום
חדרי אירוח מפנקים
חדרי אירוח בדרום הם מגוונים מבחינת אופי המקום וסוג החוויה שהוא רוצה לתת לאורחיו. ישנם חדרי אירוח בדרום אשר מתמזגים בבנייתם עם סביבתם. הם בנויים מחומרים טבעיים כמו בוץ וחול וכך אינם בולטים בשטח וחוסכים חיסכון רב באנרגיה. בניה כזו היא מבודדת ולכן מקומות אלה הם קרירים יותר בקיץ. גם אם הבניה הטבעית נראית צנועה מבחוץ, בפנים העושר הוא רב. החדרים ברובם כוללים ג'קוזי בחדר. כל בני המשפחה יכולים להנות משכשוך בג'קוזי ספא מפנק. באמבטיה תהנו ממוצרי טיפוח טבעיים, פעמים רבות מעשה ידי הבית. גם ארוחות הבוקר להן תזכו הן מיוחדות ועשירות. כיוון שבדרום המרחק בין מקומות הוא גדול יותר, בעלי המקום ידאגו שאת כל התנאים תזכו לקבל בחדר האירוח עצמו. ישנם מקומות בהם מארגנים סדנאות למודעות עצמית או טיפולים. גם הילדים יזכו לתשומת לב על ידי חצר ירוקה, משטח דשא ואפילו משחקים בתוך החדר.

בריכה- לב ליבו של המקום
במיוחד בדרום, בריכה היא המקום המרכזי לבלות בו בתוך גבולות חדרי האירוח. בריכה היא מקום בילוי נפלא לכל המשפחה בו ניתן לשמור על רעננות גם בשעות החמות. ישנם חדרי אירוח בדרום אשר יפנקו אתכם בבריכה פרטית רק בשבילכם. במקומות הדוגלים בטבעיות ישנה בריכה טבעית בה המים מטוהרים באופן טבעי ולא על ידי חומרים כימיים. בריכה כזו העשויה אבן נותנת תחושה של רחצה במעיין טבעי.

חוו את האזור מחוץ לחדרי האירוח
גם אם הפיתוי להשאר בחדרי האירוח הוא רב, כדאי לצאת לפעילויות מחוצה להם. ישנן אטרקציות רבות בדרום. בכל רחבי הנגב מוצעים טיולי ג'יפים, טרקטורונים ואופניים. ישנן חוות מבודדות שנעים לבקר בהן ולראות את בעלי החיים הגדלים בהן. יש בהן יקבי בוטיק ומחלבות בהן מכינים גבינות ומוצרי חלב יחודיים. לאורכו של כביש 40 ישנן לא מעט חוות כאלה. ישנה חוות האלפקות בה תראו את בנות דודותיהן הקטנות וארוכות השיער של הלמות, תראו חוות בעלות שטחים עצומים של כרמים בהם גדלות גפנים בעיקר לייצור יין או זיתים מהם מייצרים שמן זית משובח. בחלקן יש גלריות לאמנות המיוצרת במקום כמו כלים בעבודת קדרות ועוד. הנגב וגם הערבה הם אזורים מרתקים אשר תושביהם מסבירי הפנים ישמחו לארח אתכם ולשתף אתכם באורח חייהם ברחבי המדבר.

חדרי אירוח בדרום

חדרי אירוח בדרום זו הגדרה מאד רחבה של צורות שונות של אירוח. ניתן לחשוב על חדרי מלונות כעל חדרי אירוח, אבל ברוב המקרים הכוונה היא לצימרים, סוויטות ווילות לאירוח של משפחות, קבוצות וזוגות. חדרי אירוח אלה מאד מגוונים ושונים בגודל, באיבזור ובנוחות המתאפשרת בימי הנופש. יש מקומות המבוססים על קונספט של נופש במקום ויש מקומות המבוססים על מקום יציאה ממנו וחזרה בערב.

חדרי אירוח בדרום – צימרים
צימרים הפכו לאחד מצורות הנופש המבוקשות על משפחות וזוגות רבים בכל חלקי הארץ. צימר מאפשר למשפחה או לזוגות לנפוש בפרטיות בלי להתחכך עם אורחים נוספים וניתן למצוא צימרים ברמות אירוח שונות החל מרמת האירוח הבסיסית ועד לרמה מאד יוקרתית שבה תוכלו למצוא בריכה פרטית, מתקני ספא שונים, חצר מרווחת וגדולה עם מתקנים ומשחקים לילדים וכדומה. יש גם צימרים המתאימים לקבוצות או לכמה משפחות בנופש משותף.


חדרי אירוח בדרום – וילות אירוח
וילות אירוח אינן צימרים גדולים. וילה היא מבנה רחב ידיים המצוי על שטח גדול ובנוי בכמה מפלסים או קומות. וילה מיועדת למספר רב של אנשים או כמה משפחות וניתן למצוא וילות עם שמונה חדרי שינה ויותר. וילה תכלול בריכת שחייה, ג'קוזי גדול לידה, אפשרות לשולחן סנוקר, חדר אורחים רחב ידיים, מטבח גדול ומשוכלל וחדר אוכל שמסוגל לארח את כל דיירי הוילה. בנוסף לוילות תוכלו למצוא גם סוויטות המיועדות לזוגות המחפשים רמת אירוח מאד גבוהה הדומה לוילה אך מתאימה לזוג.


חדרי אירוח בדרום – גם בחורף
אל תהססו להזמין חדרי אירוח בדרום גם בחורף. מזג האוויר הטוב והמחירים הזולים יותר בחורף בתוספת השקט והשלווה שמסביב מזמינים אתכם לשכור חדרי אירוח גם בחורף, וזאת מבלי להפסיד שום אטרקציה או מסלולי טיולים של הקיץ.