חדרים לפי שעה במושב מיטב

מושב מיטב
צימרים במיטב - ישנו מגוון רחב החל מבקתות עץ ועד סוויטות פאר, כל צימר מעוצב בסגנון אחר ומציע לכם חוויה קצת שונה, תוכלו להתרשם ממגוון הצימרים בעמוד זה ולבחור על פי טעמכם האישי את מתחם האירוח בו תרצו לבלות את החופשה הקרוב שלכם.

צימרים לפי שעה במיטב משרתים קהל יעד שונה ורחב, החל מסטודנטים המגיעים ללמוד במכללת עמק יזרעאל ומחפשים מקום לשים ראש לכמה שעות לפני הנסיעה חזרה הביתה, בתקופת מבחנים כשזקוקים לשקט ללמוד גם כן.

זוגות רבים מוצאים בצימרים במיטב פינה חמה לאהבה, כשהצימרים מבודדים, האזור שקט וסביב נופים קסומים, לא צריך יותר מצימר רומנטי כדי להתאהב מחדש אחד בשנייה, כדי להתמלא אושר ואנרגיה טובה, זוגות נשואים או רווקים, שאין להם את מלוא הפרטיות בבית שלהם ומאידך אין להם חופש או תקציב להשקיע בחופשה ארוכה, בארץ או בחו"ל מוצאים את האפשרות לבלות בצימר לפי שעה כדאית ונוחה.
מושב מיטב
צימרים / חדרים לפי שעה במושב מיטב

ליד העיר עפולה, כשסביבכם הטבע, הפרטיות והשלווה - הגעתם למושב מיטב!!!
מושב המוכר וידוע בזכות הצימרים, אורחים המגיעים לנפוש פעם אחת מתמכרים וחוזרים שוב, מגוון מתחמי צימרים ואפשרויות אירוח נוספות יוקרתיות ומיוחדות.

אזור עמק יזרעאל וכך גם מושב מיטב מוכר גם כאזור קסום לטייל בו בכל עונות השנה. מושב מיטב - השייך לאחד ממושבי חבל התענ"ך, נמצא בצידו הדרומי של עמק יזרעאל, לצד הרי הגלבוע.
מרבית התושבים מתפרנסים ממקצועות חופשיים באזור עפולה והערים בסביבה אך ישנם עדיין תושבים העוסקים בחקלאות ואחרים בתיירות.

המרחק מהעיר עפולה הוא כ-5 דקות נסיעה, המיקום של המושב על צומת יזרעאל גם הוא סיבה לכך שצימרים במושב מיטב אטרקטיביים עבור נופשים רבים המגיעים לאזור ורוצים לשלב בין חופשה בצימר מפנק לבין בילוי באטרקציות שמציע אזור הגלבוע.