חדרים לפי שעה באשבול

אשבול
מצד אחד תוכלו להיות קרובים לאזורי הבילוי ומצד שני להתרחק מן ההמון הסואן ולהתרפק על היופי והרומנטיקה של המושב באווירה הקסומה של אזור הדרום, הייחודית רק לו... השכרת חדרים לפי שעה באשבול במחירים הוגנים הרבה פחות ממחירים של בתי מלון !!! לאלו שמגיעים מהדרום או מהצפון, ולאלו מביניכם שבא להם להתפנק בחופשה רומנטית בנגב...

בתוך חדרים לפי שעה באשבול תוכלו לקבל חדר פרטי ודיסקרטי לחלוטין, במקום שקט ואינטימי, שם תוכלו להתייחד בשלווה ובשקט... התקשרו עוד היום והבטיחו לעצמכם בילוי זוגי מלא חוויות ובלתי נשכח !!! ניתן להזמין מרגע לרגע, לבוא, להירגע ופשוט ליהנות...כי מגיע לכם הטוב ביותר !!!

הכניסה לחדרים הינה דרך כניסה פרטית, על מנת לשמור על האנונימיות והדיסקרטיות שלכם, בין היתר למנוע מגע מיותר עם אורחים אחרים ובעלי המתחם...
אשבול
צימרים באשבול

אשבול הוקם בשנת 1955 על שטח חווה חקלאית של חברת אשבול. המושב שוכן בצפון הנגב, צמוד לערים רהט, נתיבות ותלמי בילו ומשויך למועצה אזורית מרחבים.

שמו של היישוב אשבול נקרא שובל ג' והמייסדים שלו היו עולים יוצאי כורדיסטן. היישוב אשבול שייך לתנועת המושבים ופירוש שמו הינו שיבולת תירס. באשבול מתגוררות כ-70 משפחות וכ-300 נפשות, האוכלוסייה מעורבת חילוניים לצד דתיים.

ביישוב אשבול פועלים מוסדות שירותיים לרווחתם של התושבים: מועדון ילדים ונוער, צרכנייה, בית כנסת, בית עם, מגרש כדורגל וכדורסל, בית עם, מקווה, תנועת נוער – האיחוד החקלאי, תחבורה ציבורית מגיעה לאשבול במהלך היום ומאפשרת גישה זמינה למושב...

היישוב אשבול מאפשר קליטה בשטחי ההרחבה הקהילתית, שם השכונה החדשה נקראת מעלה מבועים. כשליש מחברי מושב אשבול מתפרנסים מחקלאות - לולים, דירי עזים, חממות, פרדסים ומספר משקי פלחה. שאר החברים מתפרנסים מעבודות חוץ שונות.

חדרים לפי שעה באשבול - אווירה קסומה של הדרום!!! החדרים לפי שעות במושב אשבול נמצאים בצפון הנגב בסמיכות לנתיבות, שם תמצאו את פסגת חלומותיכם, כל מה שדמיינתם לעצמכם ויותר עומד להתגשם !!!