חדרים לפי שעה במסלול

מסלול
בדרום טרנד הצימרים הוא יחסית שחקן חדש, תוכלו למצוא צימרים מבודדים במגוון ישובים בדרום, החל מצימרים בבאר שבע, צימרים במסלול, באופקים ובמושבים הקטנים הסמוכים, הצימרים בנגב מבטיחים לכם חוויה קצת אחרת, נוף מדברי,
צימרים מלאי פינוקים ובעיקר...דיסקרטיות ואינטימיות !!!

ולכן הצימרים בנגב מתאימים יותר לזוגות, שמחפשים להתנתק מההמולה והשגרה,
לבלות זמן איכות באווירה שקטה ונעימה, עם פינוקים ורומנטיקה כדי שיוכלו לחוות את הריגושים והאהבה להם הם זקוקים.

הצימרים בדרום מתאימים ליום נישואין, ליל כלולות, ימי כיף זוגיים, לזוגות במערכת יחסים פרק ב' שרוצים פינה אינטימית לבלות בהבלי שאף אחד ידע ואפילו זוג נשוי שזקוק לכמה שעות של אינטימיות בלי כל הפרעה.

אטרקציות במושב מסלול: בריכה טיפולית, חוות סוסים, מכון יופי ורפואה אלטרנטיבית כך שאם מדובר בחופשה זוגית תוכלו לשלב עוד פינוקים ולצאת מהחופשה כמו חדשים !!!
מסלול
צימרים / חדרים לפי שעה במושב מסלול

הידעתם כי ישנו מושב בצפון-מערב הנגב בשם מסלול ?! אז עכשיו אתם יודעים...
מושב מסלול הוא מושב המשתייך לתנועת המושבים ומקור שמו בספר ישעיהו, המושב נוסד בשנת 1950 ועד היום מרבית התושבים עוסקים בחקלאות, אך האחרים, עוסקים בתיירות.

במושב מסלול מגוון מתחמי אירוח וצימרים, המתאימים לזוגות, משפחות ואירועים קטנים. בשנים האחרונות מתבצעת הרחבה למושב מסלול וישנה שכונה חדשה של בנים ממשיכים וקליטה של משפחות צעירות.

בישוב צמחייה עשירה, אווירה פסטורלית ושלווה, עם פרדסי לימון, עשבי תיבול חממה של דגי נוי ועוד... כל זה ועוד מעניק לנופשים במושב תחושה נעימה של חופשה, בטבע ובשלווה הנחוצה.

לא בהכרח שצימר לפי שעה הוא לא צימר יוקרתי, אבל במושב מסלול מגוון רחב של צימרים, הפועלים במתכונת של אירוח בסוף שבוע, חופשה זוגית או חבילות פינוק זוגיות לכמה שעות של אהבה.

הצימרים במסלול מעוצבים ומאובזרים בגוונים שונים, בפינוקים מיוחדים ובהרבה רומנטיקה, כדי שכל שנייה שתבלו בצימרים תישמר בזיכרונכם כחוויה טובה.