חדרים לפי שעה בצורית

בית מצויינים
  • צפון צורית
החל מ₪200 בלבד
בית מצויינים צימרים בצורית לפי שעה ליד כרמיאל. מתחם רומנטי המציע חדרי אירוח עם גקוזי, אווירה אינטימית והכי הכי חשוב בדיסקרטיות.
צורית
חדרים לפי שעה בצורית - מה הם טומנים בחובם?
בין אם אתם אנשי עסקים אשר מסתובבים ברחבי הארץ בין פגישה לפגישה ומחפשים אחר מקום מנוחה לנפוש בו, להתקלח ולשים את הראש, בין אם אתם אומנים בתחילת דרככם, שמחפשים מקום שיהווה עבורכם השראה ליצירתיות, בין אם אתם מעוניינים להפתיע את בן או בת הזוג שלכם בכמה שעות של רומנטיקה, ובין אם אתם מעוניינים לחגוג יום נישואין או יום הולדת - חדרים לפי שעה בצורית הם הפתרון האולטימטיבי עבורכם!

חדרים לפי שעה בצורית יספקו לכם מיטה זוגית רחבה במיוחד, טלוויזיה בכבלים, DVD, פינת ישיבה מפנקת, ג'קוזי חמים ומפנק, ערכת קפה, מיני בר, שלווה ורוגע,
אוויר צח וכל זה במחיר סמלי של 160 ש"ח עד שעתיים, ו-200 ש"ח עד שלוש שעות.
צורית
חדרים לפי שעה בצורית

צורית הינו ישוב קהילתי השוכן על הר גילון. היישוב שייך למועצה אזורית משגב - מועצה אזורית הדואגת רבות לרווחת תושביה. תושבי צורית נהנים מקרבה של כמה דקות נסיעה לכרמיאל, הקהילה בצורית הינה איכותית ומנוהלת באופן התנדבותי על ידי תושבי המקום.

היישוב צורית עלה על הקרקע בשנת 1981 בתור מצפה - כחלק מתכנית ייהוד
אשר במסגרתה הוקמו מצפים רבים בחבל ארץ זה. מייסדי היישוב צורית התגבשו בתור גרעין סחלב כשנתיים קודם לכן. המודל הכלכלי מאחורי יישוב צורית הינו אגודה כלכלית אשר כל אחד מחבריה מנהל יחידה פיננסית עצמאית.

היישוב צורית מציע חיים כפריים וקהילתיים, ברוח ארץ ישראל הטובה והישנה, וזאת תוך כדי מיקום במרכזו של נוף מדהים ובסמוך לצירי תחבורה ראשיים. אי לכך, תושבי המקום צורית משלבים באופן מושלם בין בית בכפר לאפשרויות תעסוקה.

הנהנים העיקריים מהמגורים ביישוב צורית הם ללא ספק הילדים. ילדי היישוב צורית גדלים יחפים לצד נופים משגעים, הם נהנים ממערכת חינוך מצוינת המורכבת ממוסדות לימוד פורמליים ופעילויות נוער מדליקות.

כמו כן, הם חלק מקהילת הנעורים הגדולה של המועצה האזורית משגב, בה חברים כל הילדים מהיישובים הסמוכים. ההורים יכולים להיות רגועים בכל שעות היום משום שילדיהם נמצאים בידיים טובות ואינם מסתובבים ללא השגחה בכבישים הסואנים...