חדרים לפי שעה בנווה ימין

נווה ימין
כמה צעדים מחוף הים...ותוכלו להתרגש ולהתמלא תשוקה בחופשה זוגית שונה, בלי לארוז תיקים, בלי לחשוב מי ישמור על הילדים ובטח בלי לפתוח חסכונות או להתחייב להלוואות, חדר לפי שעה שתוכנן ומאובזר במיוחד לזוגות, אם זה מיטת king size , עם מצעים לבנים ויפים, מקלחון עם שני ראשים למסאג' מפנק או ג'קוזי זוגי גדול, פינות ישיבה, נוף עוצר נשימה וכמובן רומנטיקה.

צימרים לפי שעה בנווה ימין משרתים קהלי יעד שונים, אם זה זוגות דתיים, לאחר הטבילה במקווה כשזקוקים לכמה שעות של שלווה, שעות של אינטימיות שלא תמיד מתאפשרות בבית הפרטי, או שאולי רוצים לגוון ולשנות.

חדרים לפי שעה מתאימים גם לזוגות נשואים שזקוקים לאתנחתא מהשגרה או ליום כיף זוגי, לכבות את הסלולרי ולהתנתק מהשגרה, לבלות כמה שעות ביחד כמו בימי הרווקות בלי הפרעה, ובלי שאף אחד ידע.

ישנם גם אנשי עסקים ומשפחות שמוצאות בחדרים לפי שעה פתרון נוח למנוחה באמצע יום עמוס, באמצע טיולים באזור, או כמו שאמרנו כשמגיעים להתפלל באזור,
החדרים לפי שעה בנווה ימין נקיים ומסודרים, תוכלו ללון בהם, להתרחץ ולאכול ארוחה טובה, פסק זמן באמצע השגרה.
נווה ימין
צימרים / חדרים לפי שעה בנווה ימין

במחוז המרכז, בין פתח תקווה לכפר סבא, הוקם בשנת 1950 מושב נווה ימין,
מקור שמו הוא באתר נבי ימין, יש שמאמינים כי זהו מקום קבורתו של בנימין,
בנו הצעיר של יעקב. במתחם פועלת כיום ישיבה ואליה מגיעים להתפלל רבים במהלך השנה. זו אחת הסיבות שנווה ימין הפך אתר תיירותי עבור צעירים רבים, המגיעים להתפלל ומחפשים מקום ללון בו, וכך הקימו צימרים בנווה ימין, וביישובי הסביבה. פרנסתם של תושבי המושב היא בעיקרה מגידולים, שדות של ירקות ומחקלאות, לולים, דיר ואווזים.

אך בשנים האחרונות, בעקבות התחום שמתפתח בארץ, בצפון בעיקרו אך מגיע גם לשרון ואפילו למרכז, והוא תחום הנופש, הקימו גם צימרים במושב נווה ימין, ישנם צימרים לזוגות ומשפחות. בילוי בצימרים בנווה ימין מאפשר לכם לבלות במושב באווירה פסטורלית ושקטה אך במרחק נסיעה קצר תוכלו להגיע לאזור המרכז, לחופי הים בשרון וליהנות גם מפינוקים וגם מבילויים.