חדרים לפי שעה בגבעת אבני

גבעת אבני
אם אתם מחפשים מקום מבודד אך מלא בקסם אתן מוזמנים לצימרים בגבעת אבני - גבעה המלאה ברומנטיקה, אהבה והגשמת הפנטזיות שלכם. תוכלו לתכנן יום ארוך של כיף ולהנות משלל אטרקציות בסביבתכם, תוכלו לרכוב על סוסים, או להתרשם לטיול טרקטורונים, תוכלו לטבול במי הכנרת המתוקים ולאחר מכן להתפנק בצמרים בגעת אבני עם השירות והפינוק המדהים.

אחד היתרונות בחופשה מסוג הזה הוא שלא צריך לתכנן לפני ולא לחסוך המון כספים בשביל ליהנות מחופשה מהסרטים, מדובר הרי על כמה שעות גנובות ומתוקות בלי התחייבויות קודמות. שבהן תוכלו לעשות את כל שעולה על ליבכם. המחירים שלנו אטרקטיביים ונוחים. שווים כל תמורה שאתם משלמים. אל תשכחו גם את גורם ההפתעה ...מתי תוכלו להפתיע כך את בן הזוג ולחטוף אותו או אותה לכמה שעות של הנאה צרופה?
גבעת אבני
צימרים בגבעת אבני

בין כל ההמולה, העבודה, הלחץ והשגרה מגיע גם לכם לעצור לכמה שעות ולרענן את אותה האהבה. אם אתם מתכננים לא מעט פעמים חופשה מושלמת וקסומה אז יש לנו המלצה חמה. תוכלו להתנתק לכמה שעות ולהתמקד רק אחד בשני. להשקיע בזוגיות ובאהבה אינו דבר פשוט כל כך וכולנו זקוקים לעיתים לחופשה של כמה שעות אן בריחה מכל הסובבים, ללא הפרעות, ללא תכנונים, ככה באופן ספונטני ובלי הרבה עיכובים. תרשו לעצמכם להתפנק במקום מופלא, אצלנו בצימרים בגבעת אבני.

צימרים בגבעת אבני שוכנים בסביבה פסטורלית וירוקה, הרחק מעין רואים... כאן תמצאו שעות של שקט ושלווה להתנתק בסטייל. אם חיפשתם צימרים בצומת גולני, או צימרים באזור טבריה אתם מוזמנים להתרשם מהצמרים בגבעת אבני. בישוב הקהילתי בגליל התחתון כ10 ק"מ מערבית לעיר טבריה נמצאת גבעת אבני, הגבעה שטבולה בירוק ובקסם של שקיעות מרהיבות ונוף פסטורלי תוכלו למצוא את כל מה שחשקה נפשותיכם. המיקום מצוין היחס אישי והשירות מעל למצופה.