חדרים לפי שעה בדלתון

דלתון
צימרים בדלתון לפי שעה – הנוף, האווירה והשקט שאין בשום מקום
מושב דלתון ממוקם בין ראש פינה לצפת, על צלע הר שמגיש את הנוף על מגש של כסף ומציב אותו בגובה העיניים, זאת היא חוויה בפני עצמה. מרבית הצימרים שתפגשו כאן, מעניקים לכם את האפשרות להיות ספונטניים ולהחליט ברגע האחרון לצאת לנופש בן כמה שעות, גם המחיר הוא מחיר של הדקה ה 90, עלות צימרים לפי שעה בדלתון לא יעלה על 300 שקלים לזוג, כאשר המחיר הוא לפי שעה, כאשר התעריף עומד על 50 או 100 שקלים מקסימום. המחיר הוא בהתאם לרמת האירוח כמובן. מלבד זאת תוכלו לשלוט בהוצאה הכספית ולהחליט כמה מתאים לכם לשלם עפ"י בחירת זמן השהייה במקום.

כאמור, צימרים בדלתון לפי שעה משלבים ביניהם את התחושה הפסטורלית של אזורים המרוחקים מספיק ממרכז הארץ ומצד שני אינם מרוחקים יתר על המידה ומאפשרים הגעה וחזרה במהירות. לכן, אם אתם מחפשים מקום שקט שיאפשר לכם לבלות בזוג במשך כמה שעות, לחגוג את אהבתכם ולנפוש תוך יצירת זיכרונות משותפים, השכרת חדרים לפי שעה בצפון תיתן לכם מענה מדויק ומושב דלתון השקט הוא המקום בו תוכלו לברוח מהכול ולהירגע יחד בחדרים נעימים המעניקים לכם שקט ופרטיות.
דלתון
צימרים בדלתון לפי שעה ליד ראש פינה
ברוכים הבאים לקטגוריה המציעה צימרים בדלתון לפי שעה, צימרים וחדרים אלו נועדו לכל אותם זוגות שלא מעוניינים בבילוי של כמה ימים מחוץ לבית, שדורש הכנות מוקדמות וכמובן השקעה כספית משמעותית, אלא בזמן איכות זוגי של כמה שעות רומנטיות, הרחק מהבלגן בבית, הילדים והמטלות. זהו פתרון נגיש, נוח ושווה לכל כיס והוא לא מצריך הכנה רבה מראש. כלומר גם אם אתם נוסעים לצפון במטרה לחגוג יום הולדת, יום נישואין או כל אירוע מכונן אחר, אתם לא צריכים להתכונן לכך במשך שבועות אלא פשוט להגיע, לבלות, ליהנות ולחזור. אתם אפילו יכולים להיות ספונטניים לגמרי ולהחליט שאתם לוקחים כמה שעות של חופש מהעבודה לטובת נופשון זוגי, שיגרום לכם להתרגש מחדש ולחזור לאחר מכן לעבודה ולמשפחה כזוג חזק ואוהב יותר.