close
map-image
נמצאו 0 חדרים באזור שלך!

חדרים לפי שעה במבשרת ציון

מבשרת ציון
חדרים לפי שעה במבשרת
מבשרת הנה ישוב פרברי במחוז ירושלים, הבינוי מאופיין בבנייה צמודת קרקע ובנייה רוויה בצפיפות נמוכה המשתפלת על מורדות הרי ירושלים. מבשרת ממוקמת משני הצדדים על כביש מספר אחת הראשי לירושלים, כשישה קילומטר של כביש מערבית לכניסה לירושלים בגובה שבע מאות חמישים מטרים. שטח השיפוט של המועצה הוא כ- שישים וארבעה אלף חמש מאות שישים וארבעה דונמים וכולל כ- ששת אלפים ושלוש מאות יחידות דיור בחמש עשרה שכונות. המועצה הנוכחית הוקמה מאיחוד היישובים מבשרת – ירושלים, מעוז ציון א' ומעוז ציון ב' למסגרת מוניציפלית אחת ששמה מבשרת ציון. בשנת 1951 הוקם היישוב מעוז ציון א' באזור הקסטל מדרום לכביש ירושלים תל אביב. בתחילה כמעברת עולים יוצאי כורדיסטאן ועיראק ואחר כך כיישוב בעל אופי כפרי המשלב משקי עזר. מרבית מהתושבים עבדו במחצבה שהייתה בחלק הדרומי של הישוב. בשנת 1954 הוקם מעוז ציון ב' ממזרח למעוז ציון א' ואף הוא אוכלס על ידי עולים מכורדיסטן. שני היישובים נקראו במשך שנים רבות גם בשם קסטל. בשנת 1956 הוקם היישוב מבשרת מעברו הצפוני של כביש ירושלים תל אביב ואוכלס על ידי עולים יוצאי צפון אפריקה. שלושת היישובים תוכננו כיישובים בעלי אופי כפרי עם בתים בעלי קומה אחת ומשק עזר לידם. בשנת 1963 אוחדו שלושת היישובים למועצה מקומית אחת שנקראה מבשרת ציון, שם שהוא שילוב מהשמות מעוז ציון, ומבשרת ירושלים.

חדרים לפי שעה במבשרת – עבור זוגות שמחפשים אטרקציות בעיר הקודש –
תקציב החופשה שלכם הידלדל כבר מזמן אבל ממש בא לכם לצאת לחופשה רומנטית ומפנקת? יש לנו את הפתרון האידאלי עבורכם – השכירו חדרים לפי שעה במבשרת ותוכלו ליהנות כמה שעות של בילוי איכותי ורומנטי האחד בחיק השנייה.
חדרים לפי שעה במבשרת קרובים לירושלים, אשר מציעה שלל אטרקציות מגוונות, כגון – גן החיות התנ"כי, גבעת התחמושת, החיזיון האור קולי במוזיאון מגדל דוד, עיר דוד, ארמון הגבירה טונשוק, שוק עין כרם, פארק טדי, בית הכנסת הגדול, יד ושם, מנהרות הכותל, צופן הסעודה האחרונה ועוד מגוון נרחב של אטרקציות ואתרים היסטוריים שתוכלו לבקר בהם וכן מסעדות ובתי קפה למכביר.
מבשרת ציון

צימרים במבשרת ציון

מבשרת ציון שוכנת על רכס הרי ירושלים בגובה 750 מטר מעל פני הים, כשישה קילומטרים מערבית לכניסה לירושלים, לצידו של כביש  1 ירושלים תל אביב. מבשרת ציון היא מועצה מקומית בעל צביון כפרי– עירוני, שנוצרה מאיחוד היישובים מעוז ציון ומבשרת ירושלים ליישוב אחד , שקיבל את שמו החדש – מבשרת ציון.  משנת 1980 החל היישוב להתפתח, ונמצא בתנופה מתמדת. הוקם במבשרת ציון קניון הראל וכן קיים הגן הלאומי קסטל השוכן על הר מעוז שמרכזה של מבשרת ציון.
עצם קרבתה של מבשרת ציון לירושלים עיר הקודש, המושכת אליה מיליוני תיירים בכל שנה, מהארץ ומהעולם, זוכה מבשרת ציון בביקוש גדול באירוח , פתרונות לינה, בצימרים בחדרי האירוח שיש במבשרת.

צימרים במבשרת ציון – צימרים ליד ירושלים
החלטתם שהגיע הזמן לחופשה בירושלים, עיר בירתנו הנצחית? רוצים לטייל ולסייר במקומות הקלסיים בירושלים בזמן חופשתכם בירושלים ? הכותל המערבי, גבעת התחמושת, גן החיות התנכ"י, החיזיון האור קולי במוזיאון מגדל דוד, ארמון הגבירה טונשוק, עיר דוד, בית הכנסת הגדול, פארק טדי, מנהרות הכותל, יד ושם, צופן הסעודה האחרונה, שוק , עין כרם ועוד המון מקומות היסטוריים בעלי זיקה יהודית. חובה לשלב אטרקציות וסיורים בירושלים עם לינה במקום איכותי ומפנק. לשם כך הוקמו הצימרים במבשרת ציון. צימרים איכותיים שעוצבו בקפידה ובסטנדרטים גבוהים, השוכנים במקום שקט במבשרת ציון.

צימרים במבשרת ציון לפי שעה – לאירועים רומנטיים זוגיים
זוגות שחוגגים יום הולדת, יום נישואין או כל אירוע רומנטי מוזמנים להתפנק בצימרים במבשרת ציון . צימרים רומנטיים בעיצוב קלאסי, עם ג'קוזי מפנק לכל מטרה: זוגות שקצרים בזמן או בתקציב מוזמנים להתארח רק כמה שעות, ליהנות מרומנטיקה, זוגיות ושלווה. מתאים להשכרה לפי שעות בכל שעות היום, ניתן להזמין לילה או סוף שבוע. הכי חשוב הפרטיות מלאה!!! רק שניכם לבד, לנקות את הראש, לקחת פסק זמן נעים וקסום. 

תחום הצימרים והחדרים לפי שעות בירושלים תופס תאוצה גדולה, המון זוגות בישראל ככלל ובירושלים בפרט הבינו שעל מנת לתחזק את הזוגיות חייבים להשקיע, וכיום לא חובה לטופס לחופשה בחוץ לארץ, ממש כאן בירושלים או במבשרת ציון מחכים לכם צימרים רומנטיים ומפוארים במיוחד, הנותנים מענה לאותם זוגות שמחפשים פרטיות ושקט לכמה שעות. כבר אין צורך לקחת חופשה מהעבודה או למצוא בייביסיטר לילדים, צימרים לפי שעה !! פשוטו כמשמעו!! תגיעו לכמה שעות ותשלמו רק בעבורם, תענוג זוגי צרוף. ניתן לשלב ביום כיף הזוגי, עיסוי גוף, בילוי במסעדה אותנטית בירושלים או במבשרת ציון, ופשוט הרווחתם יום נפלא רק של שניכם. לא צריך סיבה למסיבה כדי לבלות עם בן או בת הזוגי בצימרים במבשרת ציון, כל כך זול, כל כך יוקרתי – כל הפינוקים במקום אחד – צימרים במבשרת ציון לחוויה קסומה!!!