חדרים לפי שעה בניר עקיבא

ניר עקיבא
לנוח, להתאהב, לתת לעצמכם פינוק זאת בדיוק המטרה לשמה נועדו חדרים לפי שעה בניר עקיבא, למען שתוכלו להרפות קצת מלחץ החיים ולו לכמה שעות של חסד ולהשקיע בזוגיות שלכם ולטפח אותה.. הרי זה לא סוד שזוגיות טובה דורשת השקעה, הקשבה, נכונות וכמובן תשומת לב.. אז אם אתם רוצים לתת לפרטנר שלכם קצת יותר הזמינו עוד היום חדרים לפי שעה בניר עקיבא.

חדרים לפי שעה בניר עקיבא מציעים לכם אירוח דיסקרטי לחלוטין, וגם אופן התשלום נעשה בצורה אנונימית לחלוטין ללא כל מפגש עם בעלי החדרים, שירות 24/7, חניה פרטית וצמודה, שביל גישה עד החדר וכל זה רק שלכם.. ללא כל הפרעות ושאלות מיותרות.

החדרים מעוצבים ברמה גבוהה ומכילים כל מה שזוג צריך לחופשה מפנקת.. תוכלו להתרווח במיטה זוגית גדולה נקייה, ליהנות מג'קוזי מפנק, להתפנק מחדר רחצה מטופח, פינת קפה עשירה, מסך צפייה המחובר לכבלים, כיבוד קל ויין איכותי...
אז אם אתם זוג שלא מוכן להתפשר ואוהב את החיים הטובים הזמינו עוד היום חדרים לפי שעה בניר עקיבא- המקום האידיאלי לחופשה חלומית!
ניר עקיבא
צימרים לפי שעה בניר עקיבא
ניר עקיבא הינו מושב מעורב הכולל אוכלוסייה חילונית ודתית השייך למועצה אזורית מרחבים. המושב ניר עקיבא שוכן באזור הנגב הצפון מערבי והוא הוקם לפני כ - שישים שנה על ידי עולים מרומניה וממרוקו.
כיום חיה במושב ניר עקיבא קהילה ססגונית ותוססת המהווה פסיפס של החברה הישראלית.

המושב קיבל את שמו על שמו של עקיבא אטינגר, אשר היה מנהל מחלקת ההתיישבות בסוכנות היהודית. כיום המושב ניר עקיבא משתרע על כ-6400 דונמים ובשנת 2011 הוקם על אדמותיו היישוב שבי דרום המיועד להיות ביתם של תושבי כפר דרום אשר פונו בשנת 2005 מגוש קטיף.

ניר עקיבא נמצא במקום אידיאלי לחופשה, כ-17 קילומטר משדרות, וכ-60 קילומטר מבאר שבע יתרון זה מושך אליו מגוון רחב של תיירים אשר לא רוצים או לא יכולים להרשות לעצמכם להתרחק מהבית עקב אילוצים אישים.
ניר עקיבא דוגל במעורבות חברתית ופועלים בו כשמונים משקים חקלאיים. המדינה הכירה במושב ניר עקיבא כמכלול תיירות ומתוכננים לקום בו פרויקטים רבים בתחום זה - החל ממסלול תיירותי היקפי -
העובר דרך אתר תיירות מושבי, וכל זה בחיבור ישיר לאתרי התיירות הנוספים אשר פועלים באזור.

כל אחד מאתנו בוודאי שזקוק מדי פעם להפסקה קלה במרוץ החיים היום יומי התובעני, לקחת פסק זמן קצר מהשגרה ולהשקיע במעט במה שחושב באמת. בעצמכם! במושב ניר עקיבא תוכלו למצוא שפע של מתחמי נופש אשר מתאימים בדיוק לכם. אשר שם תוכלו לקחת אתנחתא קלה ולבלות בילוי מפנק ואיכותי עם הפרטנר שלכם... תוך הקפדה על דיסקרטיות, רומנטיקה ואווירה קסומה.