חדרים לפי שעה בבורגתה

בורגתה
חדרים לפי שעות בבורגתא
כמו כל הצימרים גם חדרים לפי שעה בבורגתא מציעים מקום דיסקרטי ורומנטי לזוגות, חדרי אירוח הכוללים מיטה רחבה, חדרי רחצה מאובזרים, אמבטיה או ג'קוזי מפנק לחוויה רומנטית, ובנוסף פינוקים קטנים המשלימים את החוויה כמו שוקולדים, בקבוק יין, פירות העונה ועוד...

במושב בורגתא גן פסלים של יגאל תומרקין, וטיילת לאורך נחל אלכסנדר, מקום יפיפייה לטייל בו אם מגיעים לנופש באזור.

לאלו מכם שאינם יודעים את המיקום המדויק של מושב בורגתא, אז המושב משתייך למועצה אזורית עמק חפר, ונכלל בין מגוון הישובים המציעים צימרים בעמק חפר.

אם אתם מתגוררים באזור ומחפשים מקום לברוח מהשגרה, זקוקים לטפח את האהבה והזוגיות או שסתם כך פשוט זקוקים לכמה שעות של שקט, כמה שעות של להתנתק מהכל ופשוט להירגע, חפשו חדרים לפי שעה בבורגתא, צאו מהפקקים של המרכז, מחיי היום יום בעבודה ובשגרה, מגיע לכם להתפנק ולהתמלא באנרגיה חדשה.
בורגתה
חדרים לפי שעה בבורגתא

בורגתא – שמעתם או ביקרתם במקום!? גם אם לא אף פעם לא מאוחר ומאוד מומלץ,
מושב בורגתא הוא מושב עובדים לא רחוק מנתניה, ונוסד בשנת 1949 ע"י משפחות מטורקיה וממרוקו.

כיום במושב מתגוררות למעלה מ-250 משפחות וחלק קטן עדיין עוסק בחקלאות ובגידול פרחים, אך הרוב עובדים מחוץ לישוב במקצועות חופשיים.
במושב בורגתא הוקמו בשנים האחרונות גם צימרים וחדרי אירוח בבורגתא כהכנסה נוספת וגם כיוון שהאזור הינו אזור מאוד מגוון ומעניין מבחינה תיירותית.

חדרים לפי שעה בבורגתא הינם מתחמי צימרים הניתנים להשכרה גם על בסיס יומי, כך שאם בא לכם להפתיע או סתם כך לברוח באמצע היום מהשגרה, או שבא לכם לצאת לסוף שבוע של חופשה, בואו לצימרים בבורגתא ותיהנו מחוויה מדהימה!