חדרים לפי שעה בנחם

קסם של מקום
  • מרכז נחם
החל מ₪250 בלבד
קסם של מקום צימרים במושב נחם צמוד לבית שמש, ליד יער אשתאול - בואו להתמכר מהשלווה והרומנטיקה. חדש באתר ובאפליקציה!
נחם
כל 50 המשפחות הצטופפו בבית אבן ישן מוקף חצרות מגודרות שהותירו מתיישבי המיסיון האנגלי, כיום הבית של משפחת צברי. ניסיונות שונים לעסוק בחקלאות ולגדל גידולים שונים למחייתם כשלו כישלון חורץ.

בא לך להיות מקורית ולהפתיע את בן הזוג שלך ? את מרגישה שהזוגיות שלך דועכת במקום והדברים אינם כתמול שלשום ? למה שלא תלכי אליו לעבודה, תארזי לו תיק קטן עם החפצים האישיים שלו ותודיעי לו שאתם נוסעים לכמה שעות למקום קסום ומופלא, לנופש של כמה שעות בתוך חדרים לפי שעה בנחם.

אין לך מושג כמה שזה ישמח אותו, קודם כל שאפו על המקוריות, לא עוד מתנה בנלית ששמים אותה בצד, לא עוד סרט או ארוחה במסעדה או בבית קפה, אלא בילוי של תשוקה רומנטית חטופה בת מספר שעות, זה יעשה פלאים לזוגיות שלכם.

כדי להזמין חדרים לפי שעה בנחם לא צריך להתקשר יותר מדי זמן מראש, את יכולה אפילו להתקשר באותו היום ולוודא שיש חדר פנוי, דווקא כשאין אירוע מסוים לחגוג אותו, ההפתעה הנה כפולה ומכופלת.
נחם
חדרים / צימרים לפי שעה בנחם

המושב נחם נוסדה בדצמבר בשנת 1895 על ידי חובבי ציון בבולגריה שנקראה אגודת אחים. אגודה זו כללה כ- חמישים משפחות מערים שונות בבולגריה שהחליטו להתאגד ולהקים מושבה בארץ ישראל. האגודה שלחה לארץ ישראל משלחת שתבדוק אחר קרקע מתאימה לחקלאות ולאחר סיור בכל רחבי הארץ, החליטו לבחור בעזרת היועצים ממקווה ישראל, את המושבה הר טוב שנקראה ערטוף על שם היישוב הערבי ששכן במקום. האדמות שנבחרו מסביב למושבה נחם היו בבעלות המיסיון האנגלי אשר שכן בירושלים. כאשר התיישבו המשפחות הם נתקלו במציאות קשה. הם שילמו את מיטב כספם בכדי לרכוש את האדמות.

כמו כן, הם שילמו בנוסף בכדי למנוע ולבטל צו גירוש שהוצא נגדם על ידי מושל ירושלים. הקרקע לא הייתה טובה לחקלאות , המים בבארות הספיקו בקושי רק לשתייה, המושבה הייתה מבודדת בסביבתה ללא הגנה. מדרום שכנו להם שלושה ישובים ערבים עוינים - דיר רבן א', ב' ו- ג' ליד זנוח ומחסיה. כיום בית מאיר וללא סיוע ממוסדות היישוב ורוטשילד, מצבם החל להיות קשה מאוד.